Kúpeľňa ako zo sna

Kúpeľňa je priestor, ktorý má svoje charakteristické využitie. Pri navrhovaní mu venujem rovnakú pozornosť ako napríklad návrhom kuchyne. Okrem toho, že kúpeľňa musí byť dokonale funkčná, chcem aby sa v nej cítili domáci naozaj dobre. Aby bola miestom pre zaslúžený relax po náročnom dni. Prírodná kresba dreva, zelený mach, exotické palmy a kameň kontrastujú s čistými líniami striekaného antracitu, číreho skla, bielou voľne stojacou vaňou a dizajnovými umývadlami.

Moderný dizajn skriniek vyrobených s použitím masívneho dubu umocní atmosféru domáceho wellnessu, pohody i luxusu. Skosená hrana na striekaných dvierkach a jemné zaoblenie rohov umožňuje ich pohodlné otváranie.

Zelená farba upokojuje a pomáha pri vyčerpaní organizmu. Spája sa s prírodou, zdravím, vitalitou a odpočinkom. Preto má aj v tejto kúpeľni svoje miesto.

Úložný priestor za stenou je dobre využitý rovnako pre práčku so sušičkou, ako aj pre čistiace prostriedky.

V rovnakom dizajne je zrealizovaný návrh samostatnej toalety. Príručné umývadlo v minimalistickom štýle, masívna dubová doska, chrómové detaily opäť pekne osvieži zelený obraz z prírodného machu.

Verím, že som Vás týmto projektom presvedčila, že aj kúpeľňa v byte môže vyzerať originálne a jedinečne. Že je možné v sebe skĺbiť sviežu energiu prírody a moderné atribúty, ktoré nám dnešná doba ponúka.