Byť jedinečná, túžba mnohých žien

„Vaša krása, naša vášeň“ je slogan firmy StayUnique, ktorá sa venuje predaju make-up produktov a službám s nimi spojenými. Šarmantná dáma, riaditeľka firmy, Evka Vozárik ma oslovila, pri sťahovaní firmy do nových priestorov. Takmer 900 m2 bolo pre mňa výzvou. V otvorenom priestore pribudli steny, svetlíky, dvere, svetelná inštalácia a niektoré priečky sme naopak odstránili. Po značných dispozičných úpravách som začala kresliť návrhy jednotlivých miestností.

Showroom

Hlavným priestorom budovy sa stal showroom, teda predajňa s produktami. Na mieru vyrobená okrúhla sedačka s pultom pre TOP produkty a krištáľový luster sú jeho centrom. Kozmetika je prehľadne poukladaná na nastaviteľných stojanoch a policiach. Zaoblený recepčný kút tvarovo i materiálovo korešponduje so zvyškom zariadenia.

Svoj vyčlenený priestor má aj vizážista, ktorý zákazníkom odborne poradí. Glamour vzhľad, lesk a čistota ostala zachovaná aj pri výbere materiálov a farieb s logom firmy.

Kurzy líčenia

Špecifické nároky boli kladené pre miestnosť, kde prebiehajú kurzy líčenia. Dobre osvetlené zrkadlá, pohodlné otočné kreslá či prepojené stoly sú rovnako dôležité ako celkový vzhľad. Ženskú nežnosť som podporila použitím zlatej, sýto rúžovej farby a nežnými bodkami na stenách.

Manažment office

Súčasťou hlavnej kancelárie je pracovný kút a priestor pre osobné stretnutia za okrúhlim stolom. Jasnosť, čistota a osobitý výraz zavážil pri výbere jednotlivých doplnkov a zariadenia.

Natáčacia miestnosť

Novou skúsenosťou pri zariaďovaní bola pre mňa i miestnosť určená pre natáčanie videí a iného reklamného materiálu. Mala pôsobiť ako obývačka pre vzácnych hostí. Umožňuje rôzne varianty jej využitia.

StayUnique ďakujem za dôveru a ponúknutú príležitosť. Svoj článok zakončím vetou, ktorou sa firma riadi:

„Inšpirujeme ženy objavovať svoju krásu. Žijeme s vášňou pre to, čo robíme, úctou k ľuďom, ktorých stretávame a s rešpektom k jedinečnosti každej ženy.“

StayUnique

foto: Mgr. art. Katarína Bako, katarinabako.sk / výroba nábytku na mieru: Juraj Okruhlica